Szerviztehnikusi állás lehetőség

Négy éve működő folyamatosan fejlődő garancián túli Apple és laptop szerviz bővítésére keresünk szerviztechnikus munkatársat a belvárosban.

Állapot: aktuális

Munkába állás időpontja: Azonnal

Feladatod:
– Apple eszközök (iPhone, iPad, Mac) szervizelése, moduláris és szoftveres javítása
– Laptopok szervizelése, karbantartása
– Készülékek átvétele és kiadása
– Adminisztrációs feladatok ellátása
– Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit elvárunk:
– Mobiltelefonok/számítógép (vagy hasonlóan nagy precizitást igénylő műszaki eszközök) szervizelésében/javításában szerzett tapasztalat
– Önálló munkavégzésre alkalmas
– Haladó szintű informatikai ismeretek (iOS, macOS, Windows) ismeretek
– Angol nyelvtudás (társalgási szint)

Előny de nem szükséges:
– Elektronika szakirányú végzettség, műszaki tanulmányok
– Laptopok szervizelésében szerzett tapasztalat
– Forrasztás és méréstechnikai tapasztalatok
– BGA javításban/cserében szerzett tapasztalat
– Kijelző felújításban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapest VII. kerület, Asbóth utca 18. (Deák tér mellett)

Ha alkalmasnak érzed magad a pozícióra, várjuk magyar fényképes önéletrajzodat az info[kukac]iprestige[pont]hu címünkre, vagy az alábbi űrlap segítségével is megteheted ezt.

    Kérlek töltsd fel az Önéletrajzodat a következő formátumok egyikében: .pdf, .doc, .docx (Maximum 10mb)